اخذ اقامت از طریق خرید خانه در ترکیه را با گلدن کی تجربه کنید

معایب ثبت شرکت در ترکیه

خرید ملک در ترکیه تنها راه دریافت اقامت و یا سرمایه گذاری در این کشور نیست! بلکه شما با ثبت شرکت در ترکیه هم می توانید اقامت ترکیه را دریافت کنید. اما راهکار دوم مزایا و معایبی دارد که در این مطلب ما به بیان معایب ثبت شرکت در ترکیه پرداخته ایم.

خدمات تخصصی املاک گلدن کی

طبیعتا پیش از اقدام به انجام هرکاری لازم است ابتدا در رابطه با آن کار اطلاعات جامع و کافی ای را به دست آوریم تا در نهایت با شکست و سرمایه ای از دست رفته مواجه نشویم. در رابطه با ثبت شرکت در هر نقطه ای از جهان، به خصوص کشور های خارجی، نیز همینطور است. از این جهت اینطور می گوییم که هر کشوری قوانین و مقررات خاص خود را برای اموری مانند سرمایه گذاری اتباع خارجی و مثلهم دارد.

حال اگر شما بدون اطلاع از این قوانین و پیچ و خم های راه، قدم در این مسیر بگذارید، احتمال شکستتان بسیار زیاد خواهد بود. پیشنهاد ما به شما این است: با مشاورین املاک گلدن کی در استانبول تماس بگیرید و در رابطه با بهترین راه دریافت اقامت و سرمایه گذاری در ترکیه مشاورات لازم را دریافت بفرمایید تا بدین سبب از وقوع اشکالات احتمالی بعدا جلوگیری کنید.

سوالات متداول ثبت شرکت در ترکیه

  • حداقل سرمایه برای ثبت شرکت در ترکیه چقدر است؟

شما برای اینکه بتوانید شرکتی را در ترکیه به ثبت برسانید به حداقل 5 هزار لیر احتیاج خواهید داشت.

  • آیا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در ترکیه امکان پذیر است؟

بله. با ثبت شرکت در ترکیه می توانید اقامت یک ساله و موقت ترکیه را دریافت کنید. همچنین با فعالیت به مدت حداقل 5 سال در این شرکت، می توانید اقانت دائم را نیز دریافت کنید.

  • خود به تنهایی می توانم برای ثبت شرکت در ترکیه اقدام کنم؟

مراحل ثبت شرکت در ترکیه را می توان به راحتی و سهولت، در صورت داشتن علم و دانش کافی در خصوص ثبت شرکت و قوانین ترکیه، به انجام رساند. اما بهتر است جهت اطمینان از مشاورین مربوطه کمک بگیرید.

 

خدمات گلدن کی در ثبت شرکت
ثبت شرکت

مزایا و معایب ثبت شرکت در ترکیه

در حدود چند سالی است که کشور ترکیه با رشد اقتصادی قابل توجهی رو به رو شده است که خب این امر دلایل متعدد و تا حدودی، واضحی دارد. اقامت در ترکیه مزایای فوق العاده زیادی دارد که بسیاری از مهاجران و مسافران در پی آن هستند که البته قوانین مربوط به آن هم اکنون نسبت به گذشته تغییراتی کرده و تا حدی سخت تر نیز شده است.

با سخت تر شدن و محدود تر شدن این قوانین، افرادی که قصد مهاجرت به این کشور و شروع کسب و کاری جدید را داشتند، روی به ثبت شرکت و سرمایه گذاری در ترکیه آوردند تا بدین ترتیب بتوانند سرمایه خود را دو برابر کرده و زندگی خوبی برای خود فراهم آوردند.

منتهی نکته این جا است که طبیعتا به آن آسانی که فکر می کنند هم نیست! قطعا این کار علاوه بر مزایایی که دارد معایبی هم دارد که در این مطلب به آن ها پرداخته ایم، اما بگذارید پیش از پرداختن به معایب بخشی از مزایای ثبت شرکت در ترکیه را بیان کنیم.

  • مزایای ثبت شرکت در ترکیه

این طور نیست که با ثبت شرکت، حال باید شرکتی بزرگ با فعالیت های آن چنانی راه اندازی کنید. شرایط کاری در ترکیه به این صورت است که شما برای فروشندگی و رستوران داری هم باید شرکتی را ابتدا به ثبت برسانید.

بدین صورت که شما می توانید شرکتی را به ثبت رسانده و سپس به اداره سوپرمارکت مشغول شوید و درآمد خوبی را به دست آورید. درست همانند اقامت توریستی 1 ساله ای که با خرید ملک به ارزش کمتر از 250 هزار دلار آمریکا دریافت می کنید، با ثبت شرکت نیز اقامت موقت یک ساله دریافت می کنید که با فعال نگه داشتن مداوم این شرکت تا 5 سال، می توانید اقامتتان را به اقامت دائم تبدیل کنید.

شرایط درست همانند دریافت اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه است، خانواده شما هم با دریافت اقامت دائمتان، شهروندی ترکیه را به دست آورده و می توانند از فرصت های مختلفی که در اختیارشان قرار می گیرد استفاده کنند.

از جمله مزایای ثبت شرکت در ترکیه، به سهولت انجام پذیرفتن آن و صرف هزینه کمتر است. با طی تنها چند مرحله می توانید شرکتتان را به ثبت برسانید و سپس در پی آن، حساب بانکی باز کنید و debit card دریافت کنید و پس از دریافت شهروندی این کشور، credit card دریافت کرده و هر مقدار پولی را که می خواهید در نقاط مختلف جهان جا به جا کنید.

مزایای ثبت شرکت در ترکیه
مزایای ثبت شرکت

نکات مثبت ثبت شرکت در کشور ترکیه

  1. اتباع خارجی که شرکتی را در ترکیه به ثبت می رسانند و در راستای تولید و عرضه به کشور فعالیت می کنند، از تسهیلات ویژه ای برخوردار خواهند بود که خود شهروندان ترکیه از آن ها برخوردار نیستند.
  2. در صورتی که در ترکیه شرکتی را به ثبت رسانده باشید، می توانید امور مربوط به خرید خانه، اتوموبیل و … را به راحتی انجام داده و حتی از شرایط اقساطی استفاده کنید.
  3. بدون داشتن اقامت، می توانید شرکتتان را ثبت کنید و تازه پس از آن اقامت هم دریافت کنید.
  4. طی مدت زمانی حدود یک هفته الی 10 روز می توانید تمامی مراحل ثبت را به انجام رسانید.
  • معایب ثبت شرکت در ترکیه

معایب ثبت شرکت در ترکیه چیست؟ یکی از شاید بزرگترین معایب و اشکالات ثبت شرکت در ترکیه، واریز یک چهارم سرمایه ثبت شرکت از یکی از بانک های ترکیه به حساب دولت است.

این قانون به تازگی در ترکیه به تصویب رسیده و حتی ممکن است در آینده باز هم دستخوش تغییراتی شود. نکته ای که وجود دارد این است که این مبلغ در حساب شما باقی می ماند، و در صورتی که زمانی به آن نیاز پیدا کردید، و اختلالاتی پیش آمد، می توانید آن را از حسابتان بردارید اما اگر مسیر را به درستی پیش نروید و با تایید اعتبارات به مشکل بر بخورید، با بازگردانی این مبلغ به حساب نیز مشکل پیدا خواهید کرد.

معایب ثبت شرکت در ترکیه چیست
معایب ثبت شرکت در ترکیه
سخن آخر

چنانچه دریافت اقامت برایتان اهمیت دارد توصیه ما به جای ثبت شرکت، خرید خانه و یا ملک در ترکیه است؛ زیرا به این ترتیب می توانید هم به سرمایه گذاری در این کشور مشغول شوید و هم ملکی جهت زندگی و سکونت داشته باشید.

ثبت شرکت هم گزینه مناسبی می تواند باشد اگر به درستی و به صورت کاملا قانونی قدم های اولیه را بردارید و اطلاعات لازم را از قبل دریافت کرده باشید. همچنین حتما استفاده از خدمات شخص و یا اشخاصی متبحر در این زمینه را هم در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه آگهی ها

مقایسه