اخذ اقامت از طریق خرید خانه در ترکیه را با گلدن کی تجربه کنید

مشاور املاک ایرانی در استانبول

مشاور املاک ایرانی در استانبول

مشاور املاک ایرانی در استانبول ترکیه

دلیل لزوم مراجعه به املاک ایرانی در ترکیه چیست؟ به کدام یک می توان اعتماد کرد؟ چرا املاک ایرانی و ترک نه؟ خدماتی که مشاورین املاک ایرانی در استانبول ارائه می دهند چه هستند؟ مراجعه به املاک ایرانی در ترکیه چه مزایایی دارد؟ فرقی نمی کند به دنبال خرید ملک در ترکیه برای زندگی، مهاجرت یا سرمایه گذاری باشید، شما به مشاور املاکی احتیاج دارید که در طول مسیر خرید ملک موردنظرتان همراهیتان کند، از بروز اشتباهات در این مسیر جلوگیری کند و حتی در صورت تمایل شما و فراهم بودن شرایطتان کمکتان کند اقامت کشور ترکیه را دریافت کنید.

املاک ایرانی در ترکیه

املاک ایرانی متعددی در ترکیه و به خصوص استانبول وجود دارند که کار را برای شهروندان ایرانی که در پی خرید خانه در ترکیه هستند ساده کرده اند. از سالیان گذشته مهاجرت به کشور های دیگری اعم از ترکیه رواج داشته اند که در این میان ایرانیانی که به ترکیه رفته اند توانسته اند با دریافت مجوز آژانس املاکی را برای فروش املاک و مستغلات راه اندازی کنند و به این ترتیب به کسب درآمد بپردازند.

انواع و اقسام املاک مانند ویلاها، آپارتمان ها و زمین و اراضی در این مشاور املاک ایرانی در استانبول به فروش می رسند، اما به کدام یک  می توان اعتماد کرد؟ بسیار زیاد می شنویم از افراد مختلفی که پولشان را به دلیل اعتماد به مشاورین املاک تقلبی از دست داده اند و یا سال ها در پی انجام مراحل و پروسه خرید ملک و دریافت ترکیه هستند. ما به شما خواهیم گفت که بهترین املاک کدام هستند و به کدام یک باید اعتماد کرد.

املاک ایرانی در ترکیه
املاک در کشور ترکیه

مزایای مشاور املاک ایرانی در استانبول

در زیر به مزایای مراجعه به مشاور املاک ایرانی در ترکیه اشاره کرده ایم:

 • مدیریت هزینه و بودجه برای سرمایه گذاری
  پیش از اقدام به انجام هر عملی باید بدانید که این مسیر هزینه بر است اما می توان این هزینه ها را به حداقل رساند. به عنوان مثال شما لازم نیست برای خرید خانه در ترکیه وکیل تهیه کنید و هزینه گزافی برای اینکار بپردازید؛ شما تنها به مشاور املاکی مطمئن و معتمد احتیاج دارید که مسیر را به شما نشان دهد و راهنمایی تان کند.
 • تنوع املاک 
  در آژانس های املاک ایرانی می توانید با طیف وسیعی از خانه ها چه به صورت ویلایی و چه به صورت آپارتمانی رو به رو شوید و از میان آن ها متناسب ترین با میزان بودجه و شرایط مدنظرتان را بیابید. مزیت مشاور املاک ایرانی برای شهروندان ایرانی، فارسی زبان بودن مشاورین و راهنمایی بهینه مسافرین و مهاجرین است.
 • اجتناب از کلاهبرداری 
  متاسفانه املاک تقلبی که سعی بر سودجویی و کلااه گذاشتن بر سر مسافرین و یا مهاجرین غافل و ناآگاه دارند، رو به افزایش است و کاملا به شما بستگی دارد که گولشا را بخورید یا نه. مشاورین املاک ایرانی در ترکیه که دارای مجوز هستند می توانند به شما این اطمینان را بدهند که سرمایه تان را در جای خوبی می گذارید و به شما حس اعتماد و اطمینان بیشتری از خریدتان می دهند.

خدمات مشاور املاک گلدن کی در ترکیه

از جمله مشاورین املاک حاضر در ترکیه گلدن کی است که با سال ها تجربه در این زمینه و داشتن مجوز های لازم برای فعالیت، توانسته است اعتماد بسیاری از خریداران و شهروندان ایرانی را به خود جلب کند. تمامی مشاورین املاک ایرانی در استانبول در ازای هزینه ای که دریافت می کنند خدماتی را ارائه می دهند که در زیر بخشی از آن ها را نام برده ایم:

 1. بررسی و ارزیابی موقعیت مکانی ملک موردنظر خریدار و میزان ارزش آن در آینده
 2. بررسی اینکه ملک دارای چه امکانات و شرایط رفاهی است، همچنین بررسی تسهیلات اطراف ملک
 3. بررسی شرکت سازنده ملک و همچنین ارزیابی سلامت ساخت و ایمنی ملک موردنظر خریدار
 4. بررسی شرایط و هزینه های روز برای اجاره ملک توسط خریدار
 5. راهنمایی خریدار به جهت خرید خانه از پروژه های در حال ساخت
 6. همراهی کردن خریدار برای بازدید از املاک
 7. ارائه مشاوره برای سرمایه گذاری با خرید ملک در ترکیه
 8. مشاوره و راهنمایی خریدار ملک به جهت اخذ اقامت ترکیه
مشاور املاک گلدن کی
خدمات مشاور املاک گلدن کی در ترکیه

خدمات پس از فروش ملک توسط املاک ایرانی

از جمله خدماتی که گلدن کی پس از فروش ملک به شهروندان ایرانی و البته شهروندان ترک و دیگر اتباع خارجی، ارائه می دهد، کمک به اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک است. نکته جالب و مزیتی که در رابطه با این آژانس املاک و مشاور املاک ایرانی در استانبول وجود دارد این است که هیچ کمیسیونی از خریداران دریافت نمی شود! گرفتن اقامت ترکیه شرایط و مراحلی دارد که چنانچه با ناآگاهی در مسیرش قدم بردارید، این پروسه برایتان بسیار طولانی خواهد شد و حتی ممکن است با انواع و اقسام مشکلات در این میان مواجه شوید.

از دیگر خدماتی که گروه گلدن کی ارائه می دهد کمک به خریداران ملک در جهت اجاره ملکشان است. افراد به دلایل مختلفی در ترکیه خانه خریداری می کنند؛ یا به دنبال خرید ملک و اخذ اقامت هستند، یا قصد زندگی و مهاجرت به این کشور را دارند و یا تنها به دنبال سرمایه گذاری هستند.

مقاله شرایط اجاره خانه در ترکیه را مطالعه بفرمایید.

آژانس املاک ایرانی معتبر در استانبول

استانبول از بزرگ ترین شهر های ترکیه است که دست بر قضا از پر تقاضا ترین و همچنین گران ترین شهر های این کشور هم است. اکثرا ایرانیان به سبب موقعیت مکانی، اجتماعی، اقتصادی، رفاهی و … این شهر را برای خرید ملک برگزیده اند. استانبول دارای جمعیتی در حدود 17 میلیون نفر است و 39 منطقه دارد. هر یک از این مناطق دارای محله هایی هستند که طبیعتا تنها یک مشاور املاک ایرانی در استانبول می تواند شما را در خرید یا اجاره بهترین ملک در ترکیه راهنمایی کند.

آژانس املاک معتبر
آژانس املاک ایرانی معتبر در استانبول

سایت خرید ملک در استانبول

سایت های خرید و فروش ملک در استانبول فراوانی وجود دارند که اطلاعات جامعی در خصوص املاک و مستغلات این کشور، پروژه های بزرگ درحال ساخت، امکانات و تسهیلات خرید ملک و … را در اختیار مهاجران و مسافران ب ترکیه قرار داده اند. اما توجه کنید که تقلید کردن و کپی کردن این نوشته ها چندان کار سختی نیست! حتما در هر سایتی که در زمینه فروش ملک در ترکیه خدمات ارائه می دهد به دنبال مجوز های مربوطه بگردید تا اطمینان حاصل کنید که سرتان کلاه نخواهد رفت. سایت گلدن کی یکی از سایت های معتبر در زمینه خرید ملک در ترکیه است که مشاوره تلفنی رایگان نیز ارائه می دهد. پس منتظر چه هستید؟ سرمایه اولیه را دارید؟ زمان را غنیمت شمارید، همین حالا تماس بگیرید.

قوانین مختلفی در ترکیه برای خرید ملک توسط اتباع خارجی وضع شده اند که یکی از آن ها محدودیت در خرید زمین با هکتار مشخص است. یعنی شما می توانید تنها تا 30 هکتار زمین خریداری کنید در ترکیه، که البته 2 سال نیز زمان دارید که در آن ساخت و ساز را آغاز کنید.

شما نمی توانید در روستاهای ترکیه خانه بخرید مگر در مناطقی که دولت ترکیه مشخص کرده و خرید املاک در آن ها توسط ایرانیان و دیگر اتباع خارجی ایرادی نداشته باشد. شما در نزدیکی مناطق نظامی نیز به هیچ عنوان نمی توانید ملکی خریداری کنید. برای دریافت اقامت نیز قوانین متعددی موجود هستند.

مقاله اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه را مطالعه بفرمایید.

قوانین خرید خانه در ترکیه
قوانین خرید ملک در ترکیه توسط ایرانیان

سوالات متداول مشاور املاک ایرانی در استانبول

 • می توانم به آژانس های املاک ترکیه در ایران اعتماد کنم؟
  حتما باید اطمینان حاصل کنید که وعده وعید هایی که می دهند حقیقت دارند، دارای مجوز فعالیت در ترکیه هستند و درکل قابل اعتماد و معتبر هستند. در این صورت می توانید اعتماد کنید.
 • مشاور املاک ایرانی در استانبول برای فروش خانه چقدر هزینه دریافت می کند؟
  بسیاری از مشاورین املاک درصدی از مبلغ کل را دریافت می کنند و برخی دیگر مبالغ هنگفتی درخواست می کنند اما مشاورین املاک گلدن کی هیچ کمیسیونی در ازای فروش املاک به هموطنان عزیز دریافت نمی کنند.
 • امکان بازدید از املاک در ترکیه وجود دارد؟
  بله. گلدن کی شرایطی را فراهم کرده تا خریداران و متقاضیان عزیز بتوانند سفری لذت بخش به ترکیه داشته و از املاک دیدن بفرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه آگهی ها

مقایسه