اخذ اقامت از طریق خرید خانه در ترکیه را با گلدن کی تجربه کنید

قیمت خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در ترکیه

استانبول یکی از گرانقیمت ترین شهرهای دنیا است زیرا که شهری توریستی است که امکانات رفاهی در سطح و کیفیتی بالا دارد. با این وجود قیمت خرید خانه در ترکیه با ایران بسیار متفاوت است. با وجود اینکه نرخ تورم، سطح رضایت و درآمد مردم ترکیه در جایگاه بسیار بهتری از ایران قرار دارد اما باز هم قیمت تمام شده خانه و ملک در ایران بسیار گران تر از ترکیه است. خبر خوب درباره خرید خانه در ترکیه این است که طبق قوانین وضع شده دولت ترکیه توانسته است که نرخ تورم و نوسانات را در این زمینه کنترل کند. نتیجتا قیمت ملک دچار نوسانات فصلی نمی شود و معمولا دارای ثباتی دائمی است. در واقع نرخ تورم در مقوله ملک یک رقمی و جزئی است.

رشد قیمت خانه

طی سیاست های جدید ترکیه مبنی بر اخذ پذیرش اتباع خارجی و افتتحاح پروژه های اطراف ترکیه، پس از فروش واحدهای پروژه و تکمیل آن به دلیل رشدی که دارد قیمت آن افزایش پیدا می کند که به معنی تورم قمت خانه نیست بلکه به معنای رشد پروژه می باشد. البته که اخذ این نوع پاسپورت( خرید ملک در ترکیه) سرمایه گذاری نیز محسوب می شود.

قیمت خانه در ترکیه

قیمت خانه در ترکیه همانند هر نقطه دیگر دنیا می‌توان گفت که قیمت کاملا وابسته به شهر و حتی منطقه انتخابی می ‌باشد. همچنین شرایط ساختمان و خانه مورد نظر و سن خانه، نوع متریال مرد استفاده، امکانات خانه نیز در این امر تاثیر گذار است.

قیمت خانه در ترکیه چیست
قیمت خانه در ترکیه

شرط 250 هزار دلاری

طبق قوانینی که دولت ترکیه برای اتباع خارجی در نظر گرفته چنانچه افراد ملکی را به مبلغی بیش از 250 هزار دلار آمریکا خریداری کنند و به مدت 3 سال آنرا نفروشند می توانند اقامت ترکیه را برای خود، همسر و فرزندان زیر 18 سال دریافت نمایند.

شرایط مورد نیاز برای اقامت ترکیه از طریق خرید ملک

  • حداقل قیمت خرید خانه در ترکیه برای اقامت حداقل 250،000 دلار آمریکا
  • حفظ ملک خریداری شده به مدت 3 سال
  • پر کردن فرم و در خواست خود مبنی بر سرمایه گذاری و اخذ اقامت
  • 2 قطعه عکس 5*6
  • ارائه گذرنامه و یا سندی بر وضعیت تابعیت متقاضی
  • ارائه گواهی و وضعیت مدنی
  • ارائه رسید واریز مالیات و پرداخت هزینه ها به وزارت دارایی ترکیه
خانه ارزان در ترکیه
قیمت خانه ارزان در ترکیه

قیمت خانه ارزان در ترکیه

در صورتی که به دنبال خرید خانه با قیمت ارزان در ترکیه هستید باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. که در استانبول به نسبت شهرهای دیگر استانبول قیمت خرید خانه در ترکیه بالا می باشد البته در صورتی که در خود شهر استانبول تمایل به خرید داشته باشید می توانید از مناطقی که از مرکز استانبول به دور هستند به مانند بیلیک دوزو و یا است یورت استفاده کنید زیرا در این مناطق شما می توانید با هزینه های معقول و کم خانه های نوساز آپارتمانی با قیمت ارزان پیدا کنید.

هزینه زندگی در ترکیه

بر اساس اعداد و ارقام اعلام شده، می توان تخمین زد میانگین هزینه ماهانه زندگی در ترکیه چیزی حدود 2,500 تا 3,000 لیر باشد. این در حالی است که، هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی ترکیه رایگان است اما هزینه های تحصیل در دانشگاه های خصوصی، سالانه بین 12,000 تا 40,000 لیر و هزینه های تحصیل در دانشگاه های نیمه خصوصی سالانه بین 5,000 تا 10,000 لیر می باشد. واقعیت این است، موضوع زندگی و بررسی ویژگی های آن بقدری گسترده و دارای جزییات فراوان است که امکان بیان آن در چند جمله ممکن نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه آگهی ها

مقایسه