اخذ اقامت از طریق خرید خانه در ترکیه را با گلدن کی تجربه کنید

قیمت خانه در ساری یر استانبول

خانه در ساری یر استانبول

ساری یر استانبول

برای اطلاع از قیمت خانه در ساری یر استانبول لازم است که ابتدا با این منطقه آشنا شوید. ما به شما اطلاعاتی در این زمینه می دهیم تا ارزش خرید ملک  در شهر ساری یر مشخص گردد.

منطقه ساری یر واقع شده در شمالی ترین منقطه استانبول است. ساری یر شامل روستاهایی در بخش اروپایی از بوسفوروس و روملیفنری تا تارابیا، ینیکوی، امیرگان و روملی حصاری می باشد. این منطقه در اصل دهکده ماهیگیری بوده است و در خلیج دریای سیاه واقع است.

قیمت ملک ساری یر
قیمت ملک

ساری یر یکی از بهترین مناطق توریستی و سرمایه گذاری است زیرا که موقعیت بی همتای این منطقه در بوسفوروس واقع شده است. در ساحل ساری یر عمارت های قدیمی که متعلق به سفارت خانه ها و یا مردم معمولی است و همچنین رستوران هایی با منو دریایی قرار دارند.

یک راه باریک که انشعابی از بویوک دره است از میان جنگل و قنات ها می گذرد و به ساحل های مشهور کیلیوس واقع در دریای سیاه می رسد. ساری یر و روملی کاواگی آخرین نقطه ای است که قایق های مسافربری و قایق های تفریحی در طول بسفروس در آن توقف می کنند.محبوبیت این دو منطقه به خاطر رستوران های دریاییشان است و آنادولو کاواگی که در ساحل روبه رویی واقع شده در هنگام تعطیلات بسیار شلوغ می باشد. تپه های هر دو طرف پوشیده از جنگل های سرسبزی است.

بررسی ارزش خرید خانه
ارزش خرید خانه

اماکن تفریحی ساری یر

Xtrem Aventures İstanbul : این پارک که در محله ساری یر استانبول واقع شده است دارای مسیرهای شبکه‌ ای برای کودکان گروه‌های سنی ۳ تا ۸ سال، مسیرهای باندی مانند ۱۸۰ متری طناب در ۴ سطح مختلف دشواری برای کودکان ۸ سال و بالاتر را است. یک پیاده روی معلق در طول مسیر رسیدن به Zipline وجود دارد و فعالیت سریع Jump از ۱۵ متری زمین را نیز در بر می ‌گیرد.

Fatih Forest: شما می‌توانید در این مکان لحظه‌های خوبی بسازید. مکانی مناسب در محله ساری یر استانبول برای یک پیک نیک عالی دور از شلوغی شهر و در دل طبیعت.

اماکن فرهنگی تاریخی ساری یر

Elgiz Museum: موزه الگیز موزه خصوصی مجموعه است که توسط دکتر Can Elgiz در محله ساری یر استانبول تأسیس شده است. این موزه در سال ۲۰۰۱ افتتاح شد، زمانی که هیچ موسسه غیر انتفاعی در ترکیه برای هنر معاصر نبود

Sadberk Hanım Museum:Sadberk Hanım: یک موزه خصوصی است که در بوستور, در منطقه Büyükdere از ناحیه ساری یر در استانبول ترکیه واقع شده است که توسط بنیاد Vehbi Koç و به خاطر یاد بود همسر مرحوم ویبی کوش, سادبرک تأسیس شد.

Atatürk Arboretum: باغ آتاتورک یک باغ وحش در Bahçeköy،استان استانبول، ترکیه است. تأسیس این باغ وحش توسط هیبرتین کایاکیک، استاد دانشکده جنگلداری استانبول در سال ۱۹۴۹ پیشنهاد شد.

مراکز بهداشتی درمانی ساری یر

Sariyer Oral and Dental Health Center: یک مرکز پزشکی بهداشت دهان و دندان در محله ساری یر استانبول.

: Acibadem Zekeriyakoy Medical Centerبیمارستانی مدرن و عالی در محله ساری یر استانبول.

خرید خانه ویلایی در ساری یر
خرید خانه در ساری یر

قیمت خانه در ساری یر استانبول

لازم است بدانید که قیمت خانه در ساری یر استانبول برای فروش در ماه گذشته با افزایش 0.5٪ روبرو بوده است. در حالیکه متوسط قیمت مسکن در محله ساری یر 9522لیر در هر مترمربع بوده است. بر این اساس، قیمت میانگین یک خانه 100 متر مربع در محله ساری یر در گزارش املاک و مستغلات 2018 ، بین 690.000 لیر و 1.150.000 لیر بود.

براساس گزارش های ارائه شده جمعیت ساکن در این منطقه 344.876 نفر می باشد و از نظر موقعیت اجتماعی و فرهنگی رتبه A به این منطقه داده شده. براین اساس میانگین قیمت فروش ملک در منطقه ساری یر 868.142 لیر، کمترین قیمت فروش ملک 651.107 و بیشترین قیمت فروش ملک 1.085.178 گزارش گردیده است. در منطقه ساری یر  بیشترین قیمت کرایه 4.009 لیر، میانگین قیمت کرایه 3.207 لیر و کمترین قیمت کرایه 2.405 لیر می باشد.

املاک گلدن کی

شرکت گلدن کی با داشتن تجربه و فایل های بسیار دز زمینه خرید ملک در ترکیه می تواند گزینه بسیار مناسبی برای جستجو و راهنمایی ذرر زمینه خرید خانه در ساری یر استانبول باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه آگهی ها

مقایسه