اخذ اقامت از طریق خرید خانه در ترکیه را با گلدن کی تجربه کنید

سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه

اخذ اقامت و تابعیت کشور ترکیه از طریق سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی در این کشور میسر خواهد بود. حداقل مبلغ سرمایه گذاری در ترکیه با توجه به بخش اقتصادی مورد نظر متفاوت بوده و برای متقاضیان و خانواده آن ها اقامت و تابعیت این کشور را در بر خواهد داشت. برای سرمایه گذاری در کشورهای خارجی بهتر است تمام جوانب منفی و مثبت قضیه را مورد بررسی قرار داد زیرا سرمایه گذاری همیشه منافع و ریسک های خاص خود را خواهد داشت.

مزایای سرمایه گذاری در ترکیه

به طور کلی پاسپورت این کشور پیشرفته جزو 10 پاسپورت برتر دنیا محسوب می شود و شما با دریافت پاسپورت ترکیه از مزایای شهروندی این کشور بهره مند خواهید شد. ترکیه به دلیل ارتباط نزدیکی که با اروپا دارد و همچنین نیروی کار متعهد این کشور برای سرمایه گذاری می تواند یک انتخاب ایده آل و سودآور باشد. حداقل مبلغ سرمایه گذاری در ترکیه نسبت به سایر کشورهای اروپایی بسیار پایین تر است و دلیل آن جز تلاش این کشور برای جذب سرمایه مهاجران نمی باشد. نکته مثبت سرمایه گذاری در ترکیه را می توان حداقل سرمایه گذاری در مقایسه با کشورهای اروپایی دانست.

اما نکته منفی سرمایه گذاری در ترکیه نگرانی افراد از امنیت سرمایه گذاری است زیرا سازمان های دولتی این کشور درگیر فساد اداری شدیدی هستند و نظام قضایی ترکیه نیز استقلال عمل کافی ندارد.

مزایای سرمایه گذاری
سرمایه گذاری ترکیه

انواع سرمایه گذاری در ترکیه

ترکیه به واسطه وجود محیط سرمایه گذاری جذاب برای خارجی ها همواره مورد توجه آن ها بوده است. یکی از دلایل این جذابیت را می توان در امکان اخذ راحت و سریع اقامت و تابعیت ترکیه دانست. در سال 2018 دولت ترکیه قانون اعطای تابعیت ترکی به افرادی را صادر کرد که با شرایط زیر در ترکیه سرمایه گذاری بکنند:

  • مرسوم ترین روش دریافت اقامت و تابعیت ترکیه و سرمایه گذاری در این کشور از طریق خرید ملک به ارزش حداقل 250 هزار دلار آمریکا می باشد. افرادی که از طریق خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری می کنند و اقامت این کشور را دریافت می کنند حداقل به مدت 3 سال اجازه ندارند ملک خریداری شده را بفروشند.
  • برای سرمایه گذاری با ثبت شرکت، حداقل سرمایه ی مورد قبول 500 هزار دلار است. ثبت شرکت در ترکیه نیز یکی از روش های اخذ اقامت و تابعیت این کشور و سرمایه گذاری می باشد که افراد الزام می شوند حداقل 50 شهروند ترکیه را در شرکت خود استخدام کنند. از طریق هر یک از روش های سرمایه گذاری که اقدام کنید شما و خانوادتان اقامت ترکیه را دریافت خواهید کرد و از خدمات بیمه درمانی رایگان بهره مند خواهید شد.
  • یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در ترکیه سپرده گذاری در بانک های این کشور می باشد. در این روش متقاضی باید مبلغ 500 هزار دلار آمریکا در بانک های کشور ترکیه سرمایه گذاری کند و تا مدت 3 سال اجازه برداشت نخواهد داشت. خرید سهام یا اوراق قرضه دولتی در کشور ترکیه یکی از راه های سودآور و مناسب برای سرمایه گذاری در این کشور متمدن برای اخذ اقامت دائم و تابعیت این کشور می باشد. حداقل مبلغ سرمایه گذاری در ترکیه از طریق خرید سهام اوراق قرضه باید 500 هزار دلار آمریکا باشد که توسط وزارت صنایع و فناوری ترکیه باید تایید شود.
سرمایه گذاری ترکیه
انواع سرمایه گذاری

مشخصا، متقاضیان مهاجرت به ترکیه صرفا از سه طریق فوق می توانند اقامت سریع خود را از راه سرمایه گذاری اخذ نمایند. بدین ترتیب اقامت ترکیه پس از 3 تا 6 ماه پس از سرمایه گذاری به متقاضیان اعطاء می شود. متقاضی باید این سرمایه گذاری را تا حداقل 3 سال دست نخورده حفظ کند.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در ترکیه

در قوانین گذشته برای اخذ اقامت و تابعیت ترکیه متقاضیان باید مبلغی معادل 1 تا 3 میلیون دلار در این کشور سرمایه گذاری می کردند. اما در قوانین جدید حداقل مبلغ سرمایه گذاری در ترکیه به 250 هزار کاهش یافته است. اخذ پاسپورت کشور ترکیه از طریق سرمایه گذاری حداکثر 6 ماه به طول می انجامد و با دریافت این ویزا می توانید به اکثر کشورهای جهان بدون ویزا سفر کنید. پاسپورت ترکیه 10 سال اعتبار خواهد داشت.

  • مزایای سرمایه گذاری در ترکیه
  • اقامت فول فمیلی یا اقامت کامل خانوادگی
  • اخذ تابعیت در عرض 3 تا 6 ماه
  • آزادی مسافرت به 114 کشور جهان
  • برنامه انعطاف پذیر و بدون نیاز به اقامت
  • بهره مندی از حقوق شهروندی در ترکیه
  • سپرده بانکی 500 هزار دلار
حداقل مبلغ سرمایه گذاری
حداقل سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در ترکیه از طریق ثبت شرکت، سرمایه گذاری در بانک و خرید ملک را با اطمینان به گروه گلدن کی بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه آگهی ها

مقایسه