اخذ اقامت از طریق خرید خانه در ترکیه را با گلدن کی تجربه کنید

خرید خانه در ترکیه با 500 میلیون تومان

خرید خانه در ترکیه با 500 میلیون تومان

خرید خانه در ترکیه با 500 میلیون تومان

خرید خانه در ترکیه که به آرزوی خیلی از شهروندان ایرانی تبدیل شده است، امری غیر ممکن و محال نیست! شما می توانید به خرید خانه در ترکیه با 500 میلیون تومان فکر کنید و البته برای خرید آن نیز اقدام کنید. قطعا با این قیمت نمی توانید خانه ای مجلل و خارق العاده در شهری بزرگ و منطقه ای عالی از ترکیه بیابید، اما مسئله اینجاست که با این قیمت می توانید در ترکیه خانه بخرید کاری که در ایران نمی توانید انجام دهید. در ترکیه خانه ای بخرید و اقامت این کشور را دریافت کنید. ادامه مطلب را به همین موضوع اختصاص داده و شرایط خرید خانه در ترکیه با 500 میلیون تومان و مقایسه مسکن در ترکیه و ایران را آورده ایم.

قیمت خانه در ترکیه

در کل می توان گفت که قیمت خانه در ترکیه نسبت به قیمت خانه در ایران در بعضی مناطق مشابه و در بعضی دیگر کاملا متفاوت است. طبیعتا خرید خانه ای شیک و یا خرید یکی از واحد های برج های تازه ساز و شکیل ترکیه بسیار گران است و تقریبا با قیمت خانه هایی که در ایران به فروش می رسند برابری می کنند؛ هرچند تفاوتی که وجود دارد این برج ها دارای انواع امکانات رفاهی هستند و نسبت به خانه هایی که در ایران با همین قیمت به فروش می رسند بهتر هستند. اما در استانبول که از گران ترین شهر های ترکیه است، در منطقه کادیکوی که از منطقه های اصیل و خوب استانبول است، می توانید خانه ای 90 متری، دو خوابه و به ارزش 1 میلیون و صد هزار لیر بیابید. شما حتی می توانید این خانه را ماهانه 4000 لیر اجاره دهید.

در کل قیمت خانه در شهر ها و مناطق مختلف ترکیه متفاوت است، در زیر به برخی از شهر ها و مناطق معروف و قیمت هایشان برای خرید خانه در ترکیه اشاره کرده ایم:

 • در استانبول متوسط قیمت هر متر مربع خانه حدودا 8 هزار لیر است. در گران ترین منطقه استانبول یعنی بشیکتاش حداقل قیمت هر متر مربع 10 هزار لیر و در گران ترین محله بشیکتاش یعنی ببک متوسط قیمت هر متر مربع 55 هزار لیر است.
 • در بیلیکدوزو شما می توانید خانه هایی با متوسط قیمت هر متر مربع حدودا 4 هزار لیر بیابید.
 • در آنکارا که پایتخت ترکیه است متوسط قیمت هر متر مربع خانه ها حدودا 6 هزار لیر و در گران ترین منظقه آن در حدود 10 هزار لیر است.
 • آنتالیا که از شهر های محبوب ایرانیان است دارای خانه هایی با میانگین قیمت هر متر مربع 5000 لیر است.
قیمت خانه در ترکیه
خانه در ترکیه

چه کسانی می توانند در ترکیه خانه بخرند؟

طبیعتا برای خرید خانه در ترکیه به وجه مالی مناسب و کافی احتیاج دارید، هرچند تسهیلاتی نیز از طرف دولت ترکیه به اتباع خارجی برای خیر ملک در این کشور ارائه شده است. از جمله دلایلی که اتباع خارجی به خصوص ایرانیان برای خرید خانه در ترکیه با 500 میلیون تومان دارند می توان به امکانات املاک مانند نگهبانی و امنیت بالای آن ها، امکانات رفاهی و دسترسی هایشان به وسایل حمل و نقل عمومی، انواع فروشگاه ها و … اشاره کرد. اما واقعا چه کسانی می توانند در ترکیه خانه بخرند؟

افرادی که می توانند در ترکیه خانه بخرند به 3 دسته تقسیم می شوند:

 1. دسته اول
  این دسته افرادی هستند که دارای تمکن مالی کافی هستند و هزینه خرید ملک در ترکیه برایشان هزینه زیادی محسوب نمی شود. دلیل این افراد از خرید آپارتمان در ترکیه سرمایه گذاری، دریافت شهروندی ترکیه و یا خرید خانه ای تنها برای مواقع مسافرت و تفریحاتشان است.
 2. دسته دوم
  دسته دوم افرادی هستند که از طرق مختلفی و برای اهداف گوناگونی به ترکیه مهاجرت کرده اند. از مهمترین دلایل می توان ثت شرکت در ترکیه و اشتغال زایی برای شهروندان ترک باشد؛ فرد در این حالت به یک درآمد ثابت دست یافته و سپس تصمیم می گیرد با خرید ملک در ترکیه به زندگی در این کشور ادامه دهد.
 3. دسته سوم
  همانطور که می دانید در ترکیه هم خرید خانه یا با وام و یا اقساطی امکان پذیر است. افراد این دسته از این طریق ها برای خرید خانه در ترکیه استفاده می کنند. که البته این موارد هم به شرایط خاصی نیاز دارند؛ یعنی شما باید منبع درآمدی داشته باشید و ثابت کنید که از پس پرداخت هزینه ها بر می آیید.

پس به عبارتی خرید خانه در ترکیه با 500 میلیون تومان امکان پذیر است حال یا به صورت درجا هزینه را پرداخت کنید و یا از طرق اخذ وام بانکی و یا قسطی اقدام کنید. پیش تر در رابطه با خرید خانه در ترکیه با 100 میلیون تومان گفته بودیم که اکنون با وجود این نوسانات ارزی شدید و گران تر شدن خانه ها در ترکیه امکان پذیر نیست، منتها نا امید نشوید. با این قیمت می توانید خانه ای را اجاره کنید و با کار در ترکیه هزینه خرید خانه ای بهتر را کسب کنید. اما اگر بودجه تان واقعا کافی نیست، حتما با مشورت عمل کنید و نادانسته اقدام به مهاجرت به ترکیه نکنید تا با مشکلات مختلفی در این کشور مواجه نشوید.

آیا واقعا با 500 میلیون تومان می توان در ترکیه خانه خرید؟

بله! منتها نه در مرکز استانبول یا آنکارا. شما برای یافتن خانه هایی با این قیمت باید به مناطق بومی و حاشیه ای تر این شهر ها و یا شهر های کوچک تری که کمتر از استانول و آنکارا حائز اهمیت هستند مراجعه کنید. زندگی در مناطق بومی ترکیه با وجود عقاید و فرهنگ هایی متحد و متفاوت با اتباع خارجی کار آسانی نیست، پس پیش از اقدام به خرید خانه در این کشور با اشخاصی متبحر در این کار مشورت کنید. مشاورین املاک گلدن کی دارای املاکی با قیمت مناسب در این اوضاع گرانی در ترکیه و در شهر ها و مناطق خوب هستند. پس زمان را غنیمت بشمارید، با ما تماس بگیرید تا پس از یافتن ملک مورد نظرتان برای خرید آن اقدام کنیم.

چه کسانی می توانند در ترکیه خانه بخرند؟
خرید خانه در ترکیه

نکات مهم خرید خانه ارزان در ترکیه

نکات مهمی هستند که حین خرید خانه در ترکیه با 500 میلیون تومان بایستی مد نظر قرار بگیرند:

 • طبیعتا شما با 500 میلیون نمی توانید خانه ای بخرید که از امکانات رفاهی برج های ترکیه برخوردار باشد. خانه های معمولی و معمولا قدیمی از املاکی هستند که ارزان فروخته می شوند.
 • هنگام خرید آپارتمان ارزان در ترکیه توجه کنید که در نزدیکی مناطق و اراضی نظامی ترکیه نباشد، زیرا در صورتی که ملک خریداری شده در نزدیکی اراضی نظامی ترکیه باشد، بعدا هنگام دریافت سند با مشکل مواجه خواهید شد.
 • مدت زمان دریافت سند و اتمام مراحل خرید خانه ارزان در ترکیه نسبت به خرید خانه ای به ارزش 250 هزار دلار آمریکا طولانی تر است.
 • با خرید خانه ارزان در ترکیه شما تنها می توانید اقامت موقت این کشور را دریافت کنید که مطابق با قوانین جدید حتی نمی  توانید پس از یکسال آن را تمدید کنید.
 • یش از خرید خانه ارزان اطمینان حاصل کنید که تمامی بدهی های آن پیش از تحویل به شما تسویه شده باشند.
 • سعی کنید تا حد امکان تنهایی اقدام نکنید. یا از وکیل و یا از مشاورین املاک معتبر کمک بگیرید.
نکات خرید خانه ارزان در ترکیه
خرید خانه ارزان در ترکیه

سوالات متداول خرید خانه در ترکیه با 500 میلیون تومان

 1. آیا خرید خانه در ترکیه با 400 میلیون تومان امکان پذیر است؟
  بله. منتها گزینه های خوبی در دسترستان نخواهند بود. اگر بتوانید بودجه خود را به حداقل 500 میلیون تومان و یا 160 هزار لیر برسانید می توانید خانه ای نسبتا مناسب در برخی از شهر های این کشور بیابید. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
 2. با 500 میلیون تومان می توان خانه ویلایی در ترکیه خرید؟
  خیر. مگر این که سوئیت هایی با متراژ کم بیابید. واحد های آپارتمانی مناسبی هستند که می توانید با این مقدار بودجه در ترکیه بیابید. به املاک گلدن کی نگاهی بیاندازید.
 3. با وجود شرایط کرونایی در ترکیه، همچنان خرید ملک امکان پذیر است؟
  در حال حاضر مرز های ترکیه بسته هستند و امکان مسافرت و بازدید ملک ها وجود ندارد. شما می توانید از طریق وکالت دادن به مشاورین املاک گلدن کی اقدام کنید و یا صبر کنید و در اولین فرصت پس از باز شدن مرز ها به ترکیه برای خرید ملک سفر کنید.

ویدئو خانه های اسکودار استانبول

در ویدئو زیر می توانید نمایی از خانه های جنگل کوی، در اسکودار استانبول را مشاهده بفرمایید:

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه آگهی ها

مقایسه