اخذ اقامت از طریق خرید خانه در ترکیه را با گلدن کی تجربه کنید

خرید آپارتمان ارزان در استانبول ترکیه

خرید آپارتمان ارزان در استانبول ترکیه

خرید خانه در استانبول

غالبا اتباع خارجی برای خرید خانه در ترکیه شهر استانبول را انتخاب می کنند. در مناطق مختلف این شهر می توان خانه هایی بعضا ارزان و بعضا گران پیدا کرد. دلیل انتخاب شهر استانبول برای خرید آپارتمان ارزان صنعتی بودن و فراهم بودن انواع امکانات رفاهی برای گذران زندگی ای آرام و همراه با آسایش در این شهر است. بسیاری این سوال را از ما می پرسند گه آیا خرید آپارتمان ارزان در استانبول ترکیه امکان پذیر است؟ استانبول اصلا خانه ارزان هم دارد؟ با وجود مطالب و مقالاتی متعدد در خصوص گران بودن خانه های استانبول باید هم این سوال ها برایتان پیش بیاید.

این مطلب به جهت معرفی انواع خانه ها و منازل مسکونی در استانبول و قیمت آپارتمان ارزان در مناطق مختلف استانبول گردآوری شده است.

خانه های شیک و دارای استخر در ترکیه
خرید خانه در ترکیه

خرید آپارتمان ارزان در استانبول ترکیه

ابتدا باید این را بگوییم که هر شهر ترکیه دارای مناطق و هر منطقه ای دارای محله های متعددی است. قیمت آپارتمان ارزان در ترکیه با توجه به منطقه ملک، متراژ، نزدیکی به وسایل حمل و نقل عمومی و دیگر امکانات رفاهی و همچنین نو و دست دوم بودن آن متفاوت و متغیر است. استانبول دارای 30 منطقه است.

شما می توانید به خرید آپارتمان ارزان در استانبول ترکیه در منطقه های اسنیورت و آرناووت کوی فکر کنید. در این مناطق به دلیل حاشیه ای بودن و دور بودن از مرکز قیمت خانه ها ارزان است. هرچند به این نکته هم توجه کنید که خانه ها غالبا نوساز هستند و جز بافت جدید شهری محسوب می شوند. از منطاق دیگری که در نزدیکی این دو منطقه هستند می توان بیلیک دوزو، سیلیوری، بویوک چکمه جه و سانجاق تپه را نام برد.

در میان مناطق نام برده بیلیک دوزو دارای فضای بهتر بوده و خانه ها ظاهری شیک تر و زیبا تر دارند. در این منطقه می توان خانواده هایی با سطح متوسط و یا متوسط رو به بالا را پیدا کرد. قیمت خانه ها و آپارتمان ها در این منطقه استانبول بسیار مناسب هستند و نه تنها برای زندگی بلکه برای سرمایه گذاری هم می توان روی آن ها حساب کرد.

خرید خانه گران در استانبول ترکیه

این طور نیست که هر ایرانی و یا هر تبعه خارجی دیگری به دنبال خانه ارزان در استانبول باشد! بسیاری از خانواده های مرفه و تجمل گرا به دنبال خانه هایی گران و شیک در بخش های معروف و سلبریتی نشین ترکیه هستند. از این مناطق می توان به بشیکتاش، شیشلی، باکیرکوی، کادی کوی، اسکودار و ساریر اشاره کرد.

بشیکتاش از گران ترین مناطق استانبول است که شما می توان در این منطقه خانه هایی حتی با قیمت 35 میلیون لیر نیز بیابید. در این منطقه از استانبول می توان بازیگرها و افراد مشهورشان به همراه خانواده های متمول و البته بعضی خانواده های معمولی و قشر ضعیف (به عنوان سرایدار خانه های بزرگ و مجلل) را یافت. پس از بشیکتاشف شیشلی و ساریر گران ترین خانه ها در استانبول را دارا می باشند.

خرید خانه ویلایی در استانبول ترکیه
خرید خانه ویلایی در ترکیه

خرید خانه ساحلی در استانبول

در میان افرادی که به دنبال خرید خانه در ترکیه هستند، بسیاری از آن ها قصد خرید خانه ساحلی در ترکیه را دارند. این افراد بیشتر دنبال خانه ای برای تعطیلات و سفر های گاه و بیگاهشان به ترکیه هستند. بیشتر خانه های موجود در نزدیکی سواحل و دریای ترکیه، دارای بافتی قدیمی هستند. اما نکته جالب این جاست که این خانه ها علی رغم بافت قدیمی شان نسبت به خانه های نوساز مناطقی مانند اسنیورت، دارای قیمت بالاتری هستند.

قیمت خانه ساحلی در استانبول

در زیر به متوسط قیمت خانه های ساحلی استانبول اشاره شده است: (توجه: قیمت خانه ها بسیار متغیر هستند؛ لطفا جهت استعلام دقیق قیمت خانه ها و آپارتمان های نوساز و دست دوم در ترکیه با ما تماس بگیرید. )

 • متوسط قیمت خانه در باکیرکوی بین 300 هزار تا 15 میلیون لیر است.
 • قیمت خانه در زیتون بورنو بین 200 هزار تا 10 میلیون لیر است.
 • میانگین قیمت خانه های اسکودار در حدود 300 هزار لیر تا 15 میلیون هستند.
 • در کادی کوی ترکیه می توان خانه هایی با متوسط قیمت 200 هزار تا 17 میلیون لیر یافت.
 • متوسط قیمت خانه در آتاشهیر استانبول 150 هزار تا 8 میلیون لیر است.
 • میانگین قیمت خانه در فاتیح استانبول 300 هزار تا 8 میلیون لیر است.
هزینه خانه ساحلی در ترکیه
قیمت خانه ساحلی در استانبول

خرید آپارتمان ارزان در بیلیک دوزو و باشاک شهیر

چنانچه به دنبال منطقه ای خوب، زیبا، امن و دارای پلن هایی منظم و خوش ساخت می گردید، بیلیک دوزو و باشاک شهیر از بهترین گزینه ها هستند. در این دو منطقه می توانید آپارتمان ارزان و خانه هایی با قیمت مناسب بیابید.

در منطقه باشاک شهیر، می توان انواع مدرسه ها و مراکز آموزشی، مراکز اداری، مناطق تجاری، پارک ها و مکان هایی برای تفریح و … را یافت. خرید آپارتمان در بیلیک دوزو نیز انتخاب هوشمندانه ای است. این منطقه جز مناطق پیشرفته استانبول با خانه هایی شیک و زیبا و فضایی امن و مناسب برای خانواده ها است. در این منطقه بیمارستان ها و مراکز درمانی معتبری نیز موجود هستند. قیمت خانه در بیلیک دوزو استانبول از 250 هزار لیر که به پول ما 910.000.000 تومان است، شروع می شود.

خرید آپارتمان دست دوم در استانبول

یک راه دیگر برای خرید آپارتمان ارزان در استانبول، خرید خانه های دست دوم است. بهترین نکته در رابطه با خانه های دست دوم مبله بودن آن ها است و شما را از صرف هزینه برای خرید اسباب و اثاثیه منزل راحت می سازد. این خانه های دست دوم در استانبول را در مناطق مختلفی می توان یافت که بایستی متناسب با بودجه و شرایط فضای اطراف ملک بهترین را برگزینید. بخواهیم با یورو مثال بزنیم آپارتمان های دست دوم یک خوابه استانبول قیمتشان از 25000 یورو و آپارتمان های دست دوم دو خوابه قیمتشان از 35000 یورو شروع می شود. متوسط قیمت خانه های دست دوم استانبول را با قیمت 500 یورو در متر مربع می توانید بیابید. قیمت آپارتمان دست دوم در استانبول در حدود 30 درصد ارزان تر از قیمت خانه های جدید و دست اول است.

خانه دست دوم در ترکیه
خرید آپارتمان دست دوم در استانبول

نکات مهم خرید آپارتمان ارزان در ترکیه

پیش از خرید خانه ارزان مورد نظرتان در استانبول ترکیه به این نکته توجه کنید که حتما دارای سند باشد و مشکلات مالیاتی و مثلهم نداشته باشد. بسیاری از خانه هایی که در ترکیه ارزان فروخته می شوند به دلیل مشکلات سند، مالیات و انواع مختلف بدهی ها است و صاحب ملک با فروش این خانه تنها در پی راحت شدن از دست ملکش است.

حتما پیش از خرید با متخصصی در این زمینه مشورت کنید و تا حد امکان امور خرید خانه در ترکیه خود را به مشاورین املاک متبحر و باتجربه مانند تیم گلدن کی بسپارید. از املاک ما دیدن کنید و یا با ما تماس بگیرید تا در خرید خانه و یا آپارتمان ارزان مد نظرتان راهنمایی تان کنیم.

سوالات متداول خرید آپارتمان ارزان در استانبول ترکیه

 • آیا با 200 میلیون می توان در استانبول آپارتمان خرید؟
  گزینه های آپارتمانی مختلفی در حاشیه شهر استانبول و همچنین در مناطق مرکزی اما به صورت دست دوم هستند که از میان آن ها می توان خانه هایی با قیمت حدودی 250 میلیون پیدا کرد.
 • حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید آپارتمان در استانبول چقدر است؟
  اگر بخواهید آپارتمانی نو، تمیز و در محله ای خوب بخرید حداقل 500 میلیون تومان باید داشته باشید. هرچند از این قیمت کمتر هم ممکن است بیابید، منتها در حاشیه استانبول و با امکانات و متراژ کمتر.
 • آیا واقعا خرید آپارتمان ارزان در استانبول ترکیه امکان پذیر است؟
  بله. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید خانه ارزان در استانبول، مناطق مختلف و امکانات هر یک با ما تماس بگیرید.

ویدئو خرید آپارتمان ارزان در استانبول ترکیه

در فیلم زیر نمایی از یکی از آپارتمان شیک و زیبا در اسنیورت استانبول به تصویر کشیده شده است:

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه آگهی ها

مقایسه