اخذ اقامت از طریق خرید خانه در ترکیه را با گلدن کی تجربه کنید

ترکیه ارزانترین کشور برای خرید خانه

ترکیه ارزان ترین کشور برای خرید خانه

مشتریان و خریداران خانه ارزان در ترکیه غالباً از ما می پرسند که آیا ترکیه ارزانترین کشور برای خرید ملک است؟ بنابراین، برای آنکه بتوانیم پاسخی مناسب به این عزیزان بدهیم، به جستجوی قیمت های رسمی مسکن در سراسر جهان پرداختیم.

اما پیش از پرداختن به این موضوع، مهم است بدانید که اگر می خواهید خانه ای در خارج از کشور خریداری کنید، علاوه بر قیمت عوامل دیگری را هم باید در نظر بگیرید. به عنوان مثال در یك نظرسنجی کاشف به عمل آمد که کره شمالی به عنوان یكی از ارزانترین كشورهای جهان در زمینه املاك و مستغلات نام برده شده است، اما احتمال اینکه شخصی این کشور را برای زندگی و یا گذراندن زندگی در نظر بگیرد، بسیار ناچیز است.

هر کشوری را که برای خرید خانه انتخاب کردید، در مورد سیستم سیاسی و ثبات آن تحقیق کنید. به همین تریتیب، طبیعتا خرید خانه در کشوری که سیستم پلیس فاسدی دارد، برای آینده شما به هیچ عنوان خوب نخواهد بود. فاکتور های متعددی وجود دارند که بر ارزان ترین کشور برای خرید خانه تاثیر گذار هستند. به همین ترتیب چنانچه کنجکاو هستید که بدانید آیا ترکیه ارزانترین کشور برای خرید خانه است یا خیر، به خواندن مقاله ادامه دهید.

سوالات متداول ترکیه ارزانترین کشور برای خرید خانه

  • در کدام شهر ترکیه می توانم خانه ارزان بخرم؟

در شهر هایی که از مرکز دور هستند و تقریبا حاشیه ای تر و حالت های محلی تر دارند. به عنوان مثال آنتالیای ترکیه شهری است که می توانید در آن خانه ای کوچک و ارزان بیابید.

  • با هزینه های جانبی، هنوز هم ترکیه ارزان ترین کشور برای خرید خانه است؟

نسبت به سایر کشور ها، بله. هزینه های جانبی خرید خانه و همچنین زندگی در ترکیه کاملا به صرفه و مناسب است.

یکی از دلایلی که ترکیه را به ساده ترین کشور برای خرید خانه تبدیل کرده، سریع بودن پروسه خرید است. شما به سرعت می توانید این پروسه را طی کرده و سند را به نام خود بزنید.

خرید خانه ارزان در ترکیه
خرید املاک و مستغلات در ترکیه

ارزانترین کشور برای خرید ملک

عواملی که برای خرید خانه ارزان در یک کشور خارجی باید در نظر بگیرید به ترتیب زیر هستند:

  • هزینه های خرید: علاوه بر قیمت ملک، هزینه های اضافی خرید را نیز در کنار بودجه خود در نظر بگیرید. هزینه های نمونه در سراسر جهان شامل حق الزحمه وکلا، هزینه ترجمه و دفاتر اسناد رسمی، حق تمبر، سایر مالیات ها و هزینه های مشاور املاک می شوند.
  • آیین نامه های حقوقی: هنگام اطلاع یافتن از اجاره ای بودن و یا مالکیت مطلق داشتن فروشنده ملک، مقررات قانونی مربوط به مالکیت را نیز بررسی کنید، به خصوص اگر قصد خرید آپارتمان را دارید. به عنوان مثال در ترکیه، صاحبان آپارتمان باید به قانون مشاغل مختلف پایبند باشند. این امر بر نحوه اداره و مدیریت مناطق مشترک حاکم است.
  • روند خرید: اگرچه بیشتر افراد از یک آژانس املاک و یا وکیل برای رسیدگی به روند کار خود استفاده می کنند، اما لازم است که از مراحل و جدول زمانی مورد انتظار آگاه باشید. در برخی از کشورها مانند ترکیه، در صورتی که خریدار قصد رهن کردن خانه را نداشته باشد، مراحل کار در کمتر از سه هفته انجام می شود، اما در برخی دیگر این روند تا ماه ها به طول می انجامد.
  • هزینه های جاری: همچنین بررسی کنید و تعیین کنید که سالانه برای اداره آن داراییِ، ملک، یا خانه ای که خریده اید چه مقدار پول نیاز دارید. صورت حساب هایی که باید در نظر بگیرید شامل میزان برق، آب، گاز، مالیات شورا و … می شود. در صورت خرید یک آپارتمان، شما باید هزینه های ماهانه آن و هزینه های جانبی برای نگهداری اش را در نظر بگیرید.
  • هزینه های نوسازی: گاهی بعضی ملک ها برای خوب بودن بیش از اندازه ارزان هستند. مثل همیشه هنگام سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه، از کیفیت ساختاری خانه یک ارزیابی یا گزارش مستقل دریافت کنید. در ترکیه کلبه های سنگی سنتی با قیمت های عالی به فروش می رسند. با این حال، برای نوسازی شان احتمالا باید دوبرابر مقدار معمول هزینه کرد.
  • محله ها: مانند هر جای دنیا، جوامع خاص بهتر از دیگران هستند. املاک موجود در مکان های کمتر از حد مطلوب دارای هزینه کمتری هستند. به بررسی های آنلاین و امکانات اجتماعی ملک مورد نظر بپردازید تا مطمئن شوید محله ای که انتخاب کرده اید با سبک زنگی شما سازگار است.
  • پتانسیل سرمایه گذاری: اگر هدف اصلی شما از خرید خانه ارزان در ترکیه سرمایه گذاری برای به حداکثر رساندن بازده است، سایر عوامل مانند برنامه های زیرساخت محلی و تحولات را بررسی کنید. همیشه در مقصدی سرمایه گذاری کنید، که می دانید آینده فوق العاده ای دارد. معمولا املاک ترکیه در جریان پروژه ها هستند و یک منبع اطلاعاتی درخشان برای شما خواهند بود.
کشور ارزان برای خرید خانه
کدام کشور برای خرید خانه ارزان تر است؟

ترکیه ارزانترین کشور برای خرید خانه

بنابراین، با توجه به عوامل ذکر شده در بالا، اکنون می توانیم قیمت ملک را در سراسر جهان بررسی کنیم. متأسفانه، یک اشتباهی که در بیشتر نظرسنجی ها مشاهده می شود این است که آنها از آمار قیمت مسکن در استانبول استفاده کرده اند، اما این شهر گرانترین مکان در ترکیه برای خرید املاک و مستغلات است، به ویژه در مناطقی مانند بشیکتاش، که دارای وضعیتی معتبر و با پستیژ بالایی است. اگر استانبول مقصد انتخابی شماست و می خواهید خانه ای با قیمت پایین در این شهر بخرید، از مناطق مرکزی دور شوید و در عوض، به محله های اروپایی مانند Esenyurt نگاه کنید.

این محله ها به لطف پروژه های عظیم مانند فرودگاه جدید استانبول و پروژه های محلی در حال اجرا برای مدرن سازی جاده ها، بهبود دسترسی به مترو و معرفی مسکن مدرن و با کیفیت، کانون مهمی برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات هستند. گذشته از این، بسیاری از مقاصد دیگر در ترکیه هستند که خانه ها و املاک را به قیمت های بسیار مناسبی به فروش میرسانند اعم از:

آلانیا

در انتهای شرقی منطقه آنتالیا، تبلیغات گسترده آلانیا در سال های اخیر نتیجه خوبی داده است و این استراحتگاه در حال مشهور شدن است. محله هایی مانند محموتلار هنوز در مراحل ابتدایی هستند و قیمت یک آپارتمان از حدود 50،000 پوند شروع می شود. در طول فصل رسمی گردشگری، گردشگران برای لذت بردن از تعطیلات و سفرشان به سمت مناطق ساحلی می روند، اما آلانیا همچنین دارای یک جامعه بزرگ مهاجران است که به یک احساس چند فرهنگی منجر می شود.

آلانیا
آلانیا ترکیه

ترابزون

در حالی که خریداران اروپایی به سواحل اژه و مدیترانه سرازیر می شوند، خریداران خاورمیانه به مناطق شمالی مانند ترابزون می روند. با یافتن شباهت های فراوان در فرهنگ و آداب و رسوم، همچنین نزدیکی با مرز گرجستان این منطقه را انتخاب می کنند. از جاذبه های مهم ترابزون می توان به صومعه سوملا و دریاچه اوزونگول اشاره کرد و قیمت املاک تقریباً از 40،000 پوند شروع می شود. برای خرید خانه ارزان در ترکیه می توانید به این شهر به عنوان یک گزینه فکر کنید.

ترابزون
ترابزون ترکیه

فتحیه

با توجه به وضعیت بالای فتحیه در ریویرای ترکیه، بسیاری از افراد این منطقه را برای خرید ملک در ترکیه گران می دانند، اما واقعیت حاکی از یک بازار مسکن عالی برای خریداران خانه در ترکیه است. قیمت آپارتمان تقریباً از 60،000 پوند شروع می شود و خریداران می توانند ویژگی های جذاب اجتماعی مانند شبکه حمل و نقل به موقع و ارزان قیمت، در کنار غذاخوری های متنوع و مراکز خرید معتبر را داشته باشند.

فتحیه
فتحیه ترکیه
سخن آخر

دولت ترکیه به سبب جذب سرمایه گذاران بیشتر و کمک به رشد اقتصادی خود، هزینه ها را به میزان قابل توجه ای کاهش داده است. یعنی نسبت به گذشته شما با قیمت بسیار کمتری می توانید صاحب خانه ارزان در ترکیه شوید. چنانچه در رابطه با امور خرید خانه ارزان در ترکیه و یا اقامت گرفتن از طریق خرید ملک در ترکیه سوالی دارید، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه آگهی ها

مقایسه