• خرید ملک و اقامت ترکیه، کلیدی برای آینده
تمام صفحه
جستجوی پیشرفته

خرید ملک در ترکیه

این روزها افراد بسیاری در فکر مهاجرت کردن از کشور خود به کشورهای مختلف دنیا می باشند و هر کس با توجه به بودجه ای که در اختیار دارد اقدام به کارهای مهاجرت خود می کند. کشور ترکیه که در همسایگی کشور ایران قرار دارد یکی از همان کشورهایی است که سالانه پذیرای مهاجران بسیاری می باشد. اما شرایط خرید ملک و اقامت در ترکیه از جمله مسائلی است که بسیاری از مهاجران با آن مشکل داشته و نمی توانند بهترین و مناسب ترین ملک را با توجه به بودجه ای که در اختیار دارند در ترکیه خریداری و یا اجاره کنند. گروه با تجربه و مجرب گلدن کی شما را برای خرید ملک در ترکیه راهنمایی می کند.

استانبول ترکیه

در اغلب شهرهای کشور ترکیه مانند استانبول و آلانیا که از شهرهای بزرگ و شناخته شده در این کشور هستند سرمایه گذاری بر روی پروژه های ساختمانی به شکل بسیار زیادی صورت گرفته است و به نوعی شرایط رفاهی را برای مهاجران فراهم آورده است و همین موضوع باعث شده است که رشد منطقه ای در این شهرها به سرعت افزایش پیدا کنند. شاید باورتان نشود که قیمت ملک در کشور ترکیه ارزان تر از کشور ایران می باشد. پس اگر قصد خرید آپارتمان در ترکیه را دارید می توانید در شهرهای کشور ترکیه از جمله استانبول و آنالیا آپارتمان مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنید.

تماس بگیرید

آکادمی استانبول 130

Güzelyurt, Nicosia, Northern Cyprus, 12345, Cyprus
تماس بگیرید

کاردان کاعاتهانه 128

Kağıthane, Istanbul, Marmara Region, Turkey
$185000 - $684000

برج در استانبول اسنيورت 127

Esenyurt, Istanbul, Marmara Region, Turkey
$330.000 - $500.000

هزینه خرید ملک در ترکیه از 500 میلیون به بالا شروع می شود. و هزینه زندگی در ترکیه نفری به طور متوسط ماهی 2000 لیر می باشد.

خدمات گلدن کی از ابتدا شامل استقبال فرودگاهی، ترنسفر به بازدید از پروژه ها، پذیرایی می شود. در صورت خرید ملک از شرکت گلدن کی هزینه بلیط به همراه یک شب اقامت در هتل به شما پرداخت می گردد. شرکت گلدن کی برای متقاضیان خود حسابی در بانک ترکیه افتتاح می کند. پرداخت مالیات، عملیات خرید ملک، سند جزو خدمات گلدن کی است. چنانچه ملکی که خریداری می کنید بالای 250هزار دلار آمریکا باشد اقدامات لازم جهت دریافت پاسپورت ترکیه و پایین تر از 250 هزار دلار آمریکا دریافت اقامت یکساله انجام می گیرد.

محدودیتی برای این موضوع وجود ندارد اتباع خارجی که ملکی بالای 250هزار دلار آمریکا خریداری کنند می توانند اقامت ترکیه را برای خود، همسر و فرزندان زیر 18 سال خود دریافت کنند.

براساس قوانین ترکیه اتباع خارجی در دو حالت می توانند ملک در ترکیه خریداری کنند. در حالت اول ملک شما زیر 250 هزار دلار آمریکا قیمت دارد و اقامت دریافتی از این طریق سالیانه است بدین معنا که تا مادامی که سند ملک در تملک شما باشد(ملک فروخته نشود) اقامت شما قابل تمدید است. در حالت دوم ملک شما بیش از 250 هزار دلار آمریکا قیمت دارد که در این حالت اقامت دائم و پاسپورت ترکیه به شما تعلق می گیرد. البته لازم است که ملک به مدت 3 سال فروخته نشود. اقامت دائم بدین معنی است که هیچگاه از بین نمی رود. لازم است بدانید که شما می توانید چند ملک بخرید که جمع ارزش آن به 250 هزار دلار آمریکا برسد و ملکی که خریداری می کنید محدودیتی از لحاظ اداری، تجاری و یا مسکونی ندارد.