اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه

درباره ما

درباره گلدن کی و خرید ملک در ترکیه

گروه گلدن کی از سال 2005 فعالیت خود را در زمینه املاک و مستغلات آغاز کرده است، از این رو می توان گفت این شرکت بیش از 15 سال است که در زمینه خرید خانه در ترکیه و اخذ اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه فعالیت دارد و یکی از مجرب ترین و شناخته شده ترین شرکت ها در این امر می باشد. ما مفتخریم هستیم که به لطف خدا تا به حال توانسته ایم به بیش از 1500 خانواده در جهت خرید ملک و البته سرمایه گذاری در ترکیه خدمات ارائه نماییم و به آنها راه را نشان داده ایم تا بتوانند زندگی رویایی خود را بسازند و از آن لذت ببرید.

خدمات گسترده ما شامل تمامی موارد در زمینه خرید و فروش ملک در ترکیه که شامل آپارتمان های نوساز، املاک لوکس و مدرن، ویلا و زمین در سرتاسر کشور ترکیه می باشد. شرکت گلدن کی با بسیاری از پروژه های ساختمانی موجود در ترکیه قرارداد دارد و از این رو آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات در این زمینه می باشد. این شرکت دارای تیمی مجرب و کاردان می باشد که در تمامی مراحل شما را همراهی می دهند، مراحل مذکور شامل اخذ اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه، دریافت پاسپورت در صورت خرید خانه در ترکیه با ارزش بیشتر از 250000 دلار، دریافت شماره مالیاتی، انواع ثبت شرکت در ترکیه، ثبت نام فرزندان شما در مراکز آموزشی ترکیه، افتتاح حساب بانکی در ترکیه، دریافت بیمه و بسیاری دیگر می باشد.

چشم انداز

هدف شرکت گلدن کی کسب رضایت و اطمینان شما عزیزان می باشد، ما برای ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفی از هیچ تلاشی دریغ نداشته ایم و سعی بر این داریم شما را یاری دهیم تا همانطور که شایسته آن هستید با سعادت و همانطور که می خواهید در کشور ترکیه زندگی نمایید.

ماموریت

ما خود را موظف می دانیم که در جهت ارائه درست ترین بهترین پیشنهادات البته در مناسب ترین زمان برای شما عمل نماییم. به یاد داشته باشید که ما تمامی این پیشنهادات را برای شما شفاف سازی می نماییم تا جای هیچ نگرانی برای شما باقی نماند.

مقایسه آگهی ها

مقایسه