اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه

خرید خانه در دنیزلی ترکیه

خرید خانه در دنیزلی

درصورتی که علاقه مند به خرید خانه در دنیزلی ترکیه هستید، این مطلب برای شما گردآوری شده است. در این مطلب ما اطلاعات جامعی در رابطه با شهر دنیزلی، خرید خانه در این شهر و همچنین موقعیت کاریابی آن برایتان شرح داده ایم. از ملک های فروشی گلدن کی در رابطه با خرید خانه در دنیزلی ترکیه نیز بفرمایید.

معنای لغوی دنیزلی “همراه دریا” است، دقیقاً همان چیزی است که این شهر نیست! این شهر صنعتی مدرنی است که بیش از نیم میلیون نفر در آن تقریباً 2 الی 3 ساعت در شرق آب های آبی رنگ اژه (Aegean) در حال رانندگی هستند (200 کیلومتر در 124 مایل).

از دلایل اهمیت دنیزلی ترکیه، موقعیت کاری آن است. این شهر در اموری مانند کشاورزی و تجاری برای مهاجران حائز اهمیت است. البته یک استثنا وجود دارد و آن این است که تفرجگاه چشمه آب گرم مشهور و قدیمی پاموکاله (Pamukkale) در 18 کیلومتری یا 11 مایلی تا شمال شرقی دنیزلی قرار دارد.

همه چیز درباره دنیزلی ترکیه

دیدن آثار باستانی چشم نواز اطراف معجزه عجیب سفید طبیعت، می تواند نفس شما را بند بیاورد. واقع در کوه های بلند در نزدیکی رودخانه Büyük Menderes، دنیزلی قرار دارد، شهری که با دره ای سرسبز و زیبا و در ناحیه ای سرشار از تاریخ و فرهنگ احاطه شده است.

دنیزلی مدرن شهری با خیابان های عریض به همراه پارک ها و هتل ها است. موزه مردم شناسی آتاتورک در مرکز شهر، هنرهای مردمی و آثار باستانی را به نمایش می گذارد. هنگام خرید می توانید به بازار Kaleiçi ıarşısı مراجعه کنید و در آن جا با انبوه جواهرات، سوغاتی های مسی، حوله ها و پیراهن های ابریشمی مواجه شوید.

میتوانید برای استراحت، پیک نیک به پارک های اطراف و یا برای یک قدم زدن ساده در سایه درختان کاج به جنگل مراجعه کنید. همانند سرین در ایران می توانید چشمه های آب گرم با حمام های حرارتی در این شهر بیابید که از جاذبه های گردشگری اش نیز محسوب می شود.

یکی دیگر از مراکز حرارتی در شمال غربی پاموکاله، کراهایت است که با داشتن آهن بالای آبهای خود مشهور شده است. پارک ملی هوناز داژ در 20 کیلومتری شرق Denizli، در نزدیکی شهرک هوناز واقع شده است.

کوه هاناز یکی از زیباترین و مرتفع ترین قله ها (2528 متر) از منطقه اژه است و با جنگل کوهستانی آلپی پوشانده شده است.

همه چهیز درباره شهر دنبزلی
دنیزلی ترکیه کجاست

پاموکاله در نزدیکی دنیزلی

پاموکاله یک تجلی جذاب از مادر طبیعت است و تنها مثال از نوع خودش در جهان است و نامش تقریباً در هر لیستی از مکانهایی که باید قبل از مرگ دید، دیده می شود. پاموکاله هر ساله توسط تقریبا 2 میلیون توریست بازدید می شود. همین موضوع این محله را مناسب برای خرید ملک در ترکیه کرده است.

این شهرک دارای جاذبه باشکوهی است که در نزدیکی دنیزلی در ترکیه واقع شده است. به سبب حمام های آب گرمی که دارد، افراد مختلفی از نواحی مختلف در جستجو سلامتی و یا زیبایی به این شهرک مراجعه می کنند.

همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید، پاموکاله را می توان به یک آبشار یخ زده با لایه های سفیدی از سنگ آهک تشبیه کرد:

پاموکاله آبشار یخی
پاموکاله

حمل و نقل در دنیزلی

  • اتوبوس

از جمله نکات مثبت این شهر می توان به ترمینال اتوبوسرانی متروپولیتن فوق مدرن تازه ساخت دنیزلی اشاره کرد. به سبب این ترمینال جدید ارتباطات اتوبوسی درون شهری فوق العاده ای شکل گرفته و حمل و نقل بین شهر های ترکیه را برای افراد بسیار ساده تر کرده است.

  • قطار

شش قطار مفید به طور روزانه ارتباط بین دنیزلی با آیدین، ​​سلچوک (افسس)، ازمیر، افیون و آنکارا را برقرار می کند.

  • هواپیما

دنیزلی دارای فرودگاهی تحت عنوان کاردیک است که در 60 کیلومتری دنیزلی واقع شده است. بیشتر پروازهای این فرودگار به صورت تجاری هستند که بیشتر آنها نیز مربوط به استانبول هستند. بیشتر این پرواز ها یا در صبح زود و یا در اواخر شب انجام می شوند.

پرواز های خارجی نیز در این فرودگاه انجام می شود. به این ترتیب که برای مهاجران و یا مسافران ایرانی، همه روزه از تهران و شیراز به این فرودگاه پرواز انجام می شود.

  • هتل ها

دنیزلی هتل های خاص خود را دارد. بیشتر هتل های موجود در این شهر بیزینسی هستند که نسبت به هتل های شهر پاموکاله یا کاراهایت، ارزان تر هستند. همچنین به جهت رفت و آمد در نزدیکی ترمینال های اتوبوسرانی و ایستگاه قطار قرار دارند و برای سکونت افراد راحتی بیشتری را به ارمغان می آورند.

مینی بوس هایی نیز موجود هستند که بین دنیزلی و پاموکاله در طول روز هر 20 دقیقه حرکت می کنند و مراجعه به اماکن دیدنی این شهر را برای توریست ها امکان پذیر و ساده می کنند.

بازار کار دنیزلی

اگر قصد دارید که برای کار به ترکیه و شهر دنیزلی مهاجرت کنید، باید بگوییم که تصمیم درستی گرفته اید. همانطور که پیش تر نیز ذکر کردیم این شر صنعتی است و می توان شرکت ها و کارخانجات فراوانی جهت کار در آن پیدا کرد. هرچند لازمه پیدا کردن کار های تخصصی تر و بهتر بایستی به زبان ترکی استانبولی مسلط باشید.

از جمله فعالیت هایی که در این شهر به آن مشغول هستند تولید و صادرات پارچه است. پس طبیعتا در صنایع نساجی نیز می توان کار خوبی پیدا کرد.

تنها نکته ای که وجود دارد اگر اطلاعات در رابطه با مهاجرت و کار در کشور های خارجی مانند ترکیه و در شهر هایی مانند دنیزلی ندارید، حتما با مخصصی در این زمینه مشورت کنید تا با مخاطرات خاصی مواجه نشوید.

شرکت نساجی دنیزلی
بازار کار دنیزلی چگونه است

خرید خانه در دنیزلی ترکیه

اگر تمامی مطالبی که در بالا ذکر کرده ایم همچنان نتوانسته اند شما را به اطمینان برسانند که خرید خانه در دنیزلی ترکیه انتخاب خوب و هوشمندانه ای است باید بدانید که دنیزلی دارای مردم خوب و خونگرمی است، که با توریست ها و مهاجران به ملایمت برخور می کنند.

همچنین هزینه زندگی در دنیزلی چندان بالا نیست و با یک حقوق متوسط می توان زندگی خوبی برای خود ایجاد کرد. در این شهر به دلیل قوانین سخت گیرانه ای که توسط پلیس وضع شده، امنیت بالایی حکم فرما است. خرید خانه در این شهر در مقایسه با شهر هایی مانند استانبول طبیعتا راحت تر و با هزینه های کمتری است.

همانطور که می دانید با اقامت بیش از 5 سال در ترکیه می توان اقامت دائم ترکیه را به دست آورد. جهت دریافت مشاوره تخصصی و رایگان با وکلای خبره و مجرب گلدن کی در رابطه با دریافت اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه تماس حاصل بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه آگهی ها

مقایسه