اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه

خرید آپارتمان در بشیکتاش استانبول

خرید آپارتمان بشیکتاش استانبول

منطقه بشیکتاش استانبول کجاست؟

بشیکتاش یکی از قدیمی ترین محله های استانبول است که در ضلع اروپایی این شهر واقع شده است. همچنین به عنوان یکی از مراکز شهری، اعم از مسکونی و تجاری مخصوصاً برای مشاغل کوچک، در نظر گرفته شده است. در عین حال، علاوه بر داشتن یک ترمینال اصلی اتوبوس عمومی و دالموس، بشیکتاش نیز یکی از قطب های دریایی در بسفر است که از آن قایق ها به سمت محلات مختلف در سواحل آسیایی عزیمت می کنند.

براساس منابع قدیمی، عثمانی ها این منطقه را “Bestas” (پنج سنگ) نامیده اند كه احتمالاً از 5 ستون كه در ساحل قرار گرفته اند برای تكیه کشتی ها گرفته شده است. اما به طور لفظی، بشیکتاش به زبان ترکی به معنی “سنگ گهواره” است و داستانهای دیگری نیز در مورد ریشه این نام وجود دارد که مربوط به دوره بیزانس است.

براساس سرشماری سال 2000، جمعیت بشیکتاش حدود 191000 نفر بود و حاوی برخی از محلات مشهور استانبول است: ببک، اتیلر، لونت، آرناووت کوی، اورتاکوی، اولوس، نیشان‌تاشی و … . تمامی این موارد خرید آپارتمان در بشیکتاش استانبول را به گزینه ای ایده آل تبدیل کرده اند.

چندین موزه و کاخ نیز در محدوده این منطقه بزرگ (11000 کیلومتر مربع یا 4.247 مایل مربع) واقع شده است: کاخ Dolmabahce، کاخ Yildiz، کاخ Ciragan، کاخ های Feriye، عمارت Ihlamur، موزه Naval، مقبره Barbarossa و … . بشیکتاش همچنین دارای دانشگاه ها و دانشکده های آنها است. همچنین می توانید از بازار محلی در مرکز منطقه بازدید کنید که منطقه بزرگی را در بر می گیرد.

نمایی از بالای بشیکتاش
بشیکتاش استانبول

نظرات افراد در رابطه با بشیکتاش استانبول

  • گشتن در اطراف شهر

یکی از سرزنده ترین میدان های استانبول در این منطقه قرار دارد. مغازه ها و رستوران هایی وجود دارند که می توانند شما را کاملا راضی و خشنود سازند. فضاهایی که بیشتر جوانان را به خود جذب می کند.

  • استانبول زیبا

استانبول، شهر جادویی. من واقعاً عاشق اقامت در این شهر شدم و مطمئناً اقامت در آن را به بقیه افراد پیشنهاد می کنم. این شهر کاملاً پر از زندگی است، بسیار سرگرم کننده است، غذا ها افسانه ای هستند. من حتی نمی توانم کلمه ای برای توصیف این شهر پیدا کنم.

همیشه کارهایی وجود دارند که با استفاده از هر یک، دقیقه دقیقه اقامت خود را لذت بخش سپری می کنید. استانبول جاذبه های تاریخی و تفریحی بسیاری برای دیدن دارد. حتما باید زمان هایی را وقت گشتن در استانبول و کشف تمامی گوشه های آن کرد.

اگر از جمله افراد علاقه مند به مصرف ماهی هستید، در مسیر عبور از پل گالاتا، رستوران های ماهی زیادی در زیر پل واقع شده اند. همچنین این شهر رویایی دارای بازار ها و پاساژ های خرید بسیاری است که می توانند باعث برق انداختن چشم بانوان شوند. اگر به دنبال یک فروشگاه هستید که حاوی مکان غذاخوری با مکانهای عالی و کلاس بالا و برند باشد، حتما به فروشگاه Zorlu بروید.

بشیکتاش استانبول نیز برای پیاده روی، تماشای ویترین مغازه ها و کافی شاپ های شگفت انگیز بسیار مناسب و عالی است. بشیکتاش همچنین با کاخ های Dolmabahce ،Ciragan و Yildiz خود، میزبان میراث تاریخی عثمانی ها، فرهنگ و هنر است.

فضای بشیکتاش بسیار عالی است و مردم اوقات خوشی را با هم می گذرانند. این منطقه دارای کافه و رستوران های فراوانی است. در تمام مدت اقامتم در این شهر، تنها نکته منفی که دیدم سوء استفاده برخی رانندگان تاکسی و زیاد تر پول گرفتن از مسافران بود، که البته تنها در برخی از رانندگان دیده می شد.

نمایی از میدان بشیکتاش در استانبول زیبا
میدان بشیکتاش
  • بهترین و امن ترین منطقه برای اقامت در استانبول

اگر قصد اقامت در ترکیه، شهر استانبول را دارید و به دنبال ناحیه اروپایی امن جهت سکونت گزیدن را دارید، قطعا باید بشیکتاش را انتخاب کنید.

بیشتر ساختمان های مسکونی دارای امنیت 24 ساعته خاص خود هستند. در طول شبانه روز گشت پلیس اتفاق می افتد و همچنین اطراف این محل اروپایی هایی هستند که در حال ویزیت شهر هستند.

مردم رفتار بسیار دوستانه ای هستند و همیشه در هر مکان از منطقه، حداقل یک کارمند انگلیسی زبان وجود دارد.

خرید آپارتمان در منطقه بشیکتاش استانبول

همانطور که تا اینجای مطلب متوجه شده اید، بشیکتاچ منطقه ای فوق العاده در استانبول جهت زندگی کردن و سرمایه گذاری است. و همانطور که در مقالات دیگر اشاره کرده ایم هر منطقه دارای محله هایی است که برای زندگی و خرید آپارتمان در بشیکتاش استانبول جز محبوب ترین و مناسب ترین هستند.

به این دلیل حرف از خرید صرفا آپارتمان می زنیم که با این نوسانات شدید ارز و قیمت بالای لیر کمتر افرادی هستند که می توانند به خرید خانه و ویلا فکر کنند. هرچند در آپارتمان ها هم واحد های بسیار شکیل و زیبایی را می توان یافت که درخور و شایسته تان باشد.

  • خرید آپارتمان در محله ببک بشیکتاش

این محل از جمله محل های لاکچری ومختص افراد مرفه است که در سواحل اروپایی بسفر واقع شده است. در این منطقه بیشتر می توان عمارت ها و خانه های ویلایی زیبا و شکیلی را یافت که به زیبایی معماری و ساخته شده اند.

خیابانی در استانبول
ببک بشیکتاش
  • خرید آپارتمان در محله اتیلر بشیکتاش

از بهترین و محبوب ترین محله ها در نزدیکی ببک، و واقع در ساحل اروپایی بسفر است. این محله نیز مناسب افرادی است که به دنبال آرامش و آسایش فراوان هستند و علاقه مندند که وقت خود را در سواحل زیبای بسفر و یا در پاساژ ها و مراکز لاکچری و برند این محل بگذرانند. همچنین نامی که متناسب با شرایط این محل برای آن برگزیده اند، پاتوق خوشگذرانی های شبانه است.

  • خرید آپارتمان در محله آرناووت کوی بشیکتاش

اما محلی که مناسب برای خرید آپارتمان در بشیکتاش استانبول است، آرناووت کوی است. محله ای زیبا که دارای دانشگاهی معتبر و عمارت های چوبی خیره کننده ای است. دارای بافتی تاریخی است که این محل را بسیار گردشگران و توریست ها کرده است.

سخن آخر

اگر به فکر خرید خانه در ترکیه افتاده اید، از املاک گلدن کی در رابطه با خرید آپارتمان در بشیکتاس استانبول نیز دیدن بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه آگهی ها

مقایسه