اخذ اقامت از طریق خرید خانه در ترکیه را با گلدن کی تجربه کنید

برج های مسکونی استانبول

برج های مسکونی و تجاری استانبول

چنانچه از جمله افراد لاکچری پسند و به عبارت دیگر زیبا پسند هستید، همچنین قصد مهاجرت به ترکیه، خرید خانه در ترکیه و اخذ اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه را دارید، این مطلب برای شما گردآوری شده است.

برج های مسکونی استانبول، هر شخصی تنها با شنیدن این جمله می داند که بایستی انتظار شنیدن اطلاعاتی جاب و شنیدنی را داشته باشد. در این مقاله نیز تلاش خود را کرده ایم تا برج های مسکونی زیبا در کشور ترکیه شهر استانبول را در نظر شما ترسیم کرده و 4 مورد از بلند ترین برج های ساخته شده در استانبول را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

سوالات متداول برج های استانبول

 • ارتفاع بلند ترین برج استانبول چقدر است؟

بلند ترین برج استانبول در حال حاضر برج اسکای لند است که دارای 285 متر ارتفاع است.

 • دیگر شهر های ترکیه هم دارای برج های مسکونی هستند؟

برج با ارتفاع نزدیک 300 متر خیر! بنا های بلند را در حال حاضر تنها در استانبول می توان یافت اما در برخی شهر های دیگر ترکیه هم طرح هایی برای ساخت بناهایی با ارتفاع 300 متری ارائه شده که هنوز با آن ها موافقت نشده است.

 • هزینه واحد های آپارتمانی برج های استانبول چقدر است؟

طبیعتا اگر برجی به نام و مشهور را برگزینید تا چند میلیون دلار باید هزینه کنید اما برای ساختمان هایی با ارتفاع کمتر می توان هزینه ای کمتر اما همچنان نسبت به ساختمان های معمول زیاد، پرداخت کرد.

برجی های زیبا و بلند استانبول
برج های استانبول

برج های بلند و خیره کننده استانبول

مدت زمانی است که به نسل ساختمان هایی با ارتفاع بلند و شکیل ورود کرده ایم. ساختمان هایی که در کنار دیدنی ها و اماکن تاریخی می توانند تناقض زیبایی را به وجود آورند.

سازه ها و ساختمان هایی عظیم با وسعت زیاد را تقریبا در تمامی کشور های توسعه یافته مانند کاخ ورسای فرانسه یا کلیسای ایاصوفیه می توان یافت. منتهی دیگر همانند گذشته معماران و طراحان ساختمان به دنبال وسعت زیاد و پهنای ساختمان نیستند و به بیشتر به ارتفاع اهمیت می دهند. در  این ساختمان ها دو نکته به خوبی قابل مشاهده است: ثروت و نوآوری.

همچنین این نکته نیز لازم به ذکر است که برای این ساختمان ها و برج های بلند شورا و زیستگاه های شهری به وجود آمده اند که این برج ها را از نظر استاندارد های ساخت مورد بررسی قرار دهند. یکی از شعبه های این شورا در ترکیه قرار دارد.

 • برج اسکای لند در استانبول ترکیه

این برج، هفتمین برج بلند اروپا و از مرتفع ترین برج های استانبول محسوب می شود. سه برج ساخته شده در کنار یکدیگر که بلند ترین آن تا 285 متر ارتفاع دارد. معمار این بنا پیتر وون است که از معماران به نام و دارای پروژه های مهمی مانند برج سی رانت انگلستان است.

دو برج بند تر این بنا دارای 64 و 65 طبقه می باشند که شامل واحد های مسکونی، تجاری و اداری می شوند. برج اسکای لند استانبول، دارای امکانات و شرایط ویژه ای است که به اعتبار آن افزوده و باعث افزایش چشمگیر هزینه واحد های این بنا شده است.

برج اسکای لند در استانبول
برج اسکای لند
 • برج متروپل استانبول

این برج پس از برج اسکای لند، بلند ترین برج مسکونی استانبول است که تنها با 4 متر ارتفاع کمتر، جایگاه دوم را اشغال می کند. برای ساخت این ساختمان بیش از 800 میلیون دلار هزینه صرف شده است و موقعیت مکانی آن در آتاشهیر است.

برج 280 متری متروپل با 3 برج بلند و دو سازه کوچکتر توسط شرکت معماری RMGM طراحی شده است که دارای 58 طبقه است. این 58 طبقه با واحد های مسکونی، مراکز خرید، 16 سینما، واحد های اداری و همچنین انواع تفریحگاه ها به صورت روباز و سربسته پر شده اند.

برج متروپل در استانبول
برج متروپل
 • برج یاقوت کبود یا سافیره استانبول

برج ساقوت کبود! برجی زیبا و خیره کننده با 261 متر ارتفاع و 55 طبقه بالای زمین و 12 طبقه زیر زمین که تا سال 2017، یعنی قبل از احداث برج اسکای لند، بلندترین برج استانبول محسوب می شد. البته این بنا 12همین برج یا ساختمان بلند در اروپا نیز است.

این ساختمان در لونت استانبول واقع شده است و همه چیز را برای یک زندگی مرفه و رویایی فراهم آورده است. در این برج شما به هر نوع امکانات رفاهی می توانید دسترسی پیدا کنید از استخر ها، مراکز خرید و سالن های بدنسازی گرفته تا زمین گلف و انواع رستوران و کافی شاپ. همچنین برای دیدن منظره ای زیبا از شهر و غروب آفتاب، می توانید زمان خود را در رستوران موجود در پشت بام این بنا بگذرانید.

برج یاقوت کبود یا سافیره استانبول
برج یاقوت کبود
 • برج الماس استانبول

این برج از نامش بر می آیدکه بایستی چشم اندازی بی نظیر و امکاناتی خارق العاده را به خریدارانش ارائه دهد. نکته قابل ذکر این است که ساخت این بنا هنوز اتمام نیافته است و در سال 2019 مطابق با گفته سرمایه گذار این ملک، ساخت و ساز از سر گرفته می شود.

اتفاقی که منجر به توقف ساخت این ساختمان شد، شکایت هتل های اطراف از مسدود شدن چشم انداز هتل نسبت به مناطق اطراف و برخی مشکلات فنی بود.

برج های مسکونی استانبول

نسبت هب دیگر شهر های ترکیه، استانبول همچنان در زمینه ساخت برج ها و ساختمان های بلند پیشرو است و حرف اول را می زند. اما در رابطه با برج های مسکونی می توان شهر های دیگری را هم یافت که ساختمان هایی بلند با چشم اندازی زیبا دارند و واحد های آپارتمانی و مسکونیشان را هم به شهروندان ترکی و هم اتباع خارجی می فروشند.

از جمله امکانات این برج ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. امنیت و نگهبانی، 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته
 2. مراکز خرید، واحد های تجاری و فروشگاهی
 3. محوطه زیبا اطراف ساختمان مناسب برای پیاده روی و گذراندن وقت
 4. زمین های ورزشی، فوتبال، بسکتبال، گلف و حتی زمین بازی کودکان
 5. امکاناتی مانند آسانسور، سیستم های گرمایشی و سرمایشی مدرن
 6. دسترسی ساختمان به وسایل حمل و نقل عمومی و دیگر امکانات
آپارتمان های مسکونی در برج های استانبول
ساختمان مسکونی در استانبول

سخن آخر

چنانچه به دنبال برج های مسکونی معتبر و مطمئن در استانبول می گردید، به املاک گلدن کی مراجعه کنید و یا با مشاورین املاک متخصص ما تماس حاصل بفرمایید تا با کسب به روز ترین و بهترین اطلاعات، بهترین تصمیم گیری و انتخاب را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقایسه آگهی ها

مقایسه